• Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania

• Zawiadomienie o unieważnieniu postępowania: Zakup książek do biblioteki szkolnej w ramach „Narodowego  Programu rozwoju czytelnictwa – Priorytet 3” w Szkole Podstawowej w Nebrowie Wielkim

SPN-S.261.4.2018

Dotyczy zapytania ofertowego pn.: Zakup książek do biblioteki szkolnej w ramach „Narodowego  Programu rozwoju czytelnictwa – Priorytet 3 w Szkole Podstawowej w Nebrowie Wielkim”

ZAWIADOMIENIE O UNIEWAŻNIENIU POSTĘPOWANIA

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nebrowie Wielkim zawiadamia, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego jako zapytanie ofertowe na zakup książek do biblioteki szkolnej w ramach „Narodowego  Programu rozwoju czytelnictwa – Priorytet 3” w Szkole Podstawowej w Nebrowie Wielkim” zostało unieważnione.

Uzasadnienie

Cena najkorzystniejszej oferty przewyższyła kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nebrowie Wielkim