•            FINAŁ POWIATU KWIDZYŃSKIEGO W MINI-PIŁCE SIATKOWEH CHŁOPCÓW

    • FINAŁ POWIATU KWIDZYŃSKIEGO W MINI PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

      

     W dniu 18 lut 2020 roku w sali Szkoły Podstawowej w Sadlinkach odbył się Finał Powiatu Kwidzyńskiego w mini-piłce siatkowej chłopców.Do rywalizacji stanęło pięć najlepszych szkół w powiecie kwidzyńskim w tym uczniowie Szkoły Podstawowej w Nebrowie Wielkim. System rozgrywek był bardzo sprawiedliwy, gdyż zagrano systemem "każdy z każdym". Nasi chłopcy kolejno pokonali rówieśników z Prabut w stosunku 2:0 (25:15,25:17), Gardei w stosunku 2:0 (25:16,25:20), doznali porażki z gospodarzem turnieju z Sadlinek 0:2 (12:25,4:25) i wygrali z SP 6 Kwidzyn 2:1 (12:25, 25:13, 15:12). Tym samym uczniowie SP Nebrowo Wielkie zajęli II miejsce w powiecie kwidzyńskim co można uznać za duży sukces. Skład drużyny:Przemysław Jerzyk,Mikołaj Majsak,Fabian Roszczynialski,Wiktor Zamyślewski, Kacper Murak,Szymon Perczak,Patryk Karaś,Marcel Gadacz i Jakub Okrai. Trenerem zespołu był Dariusz Świder.

    • Ferie zimowe na sportowo 

    • W dniu 20 lutego 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju badmintona organizowanym przez Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji z okazji akcji "Ferie na sportowo". Reprezentacja naszej szkoły liczyła 15 uczniów. Rywalizowali oni w dwóch kategoriach z podziałem na dziewczęta i chłopcy. Po wielu pasjonujących pojedynkach na podium miejsca zajęli. Wśród chłopców: I miejsce - Mateusz Dziedzic, II miejsce - Maciej Mroczko a III miejsce - Patryk Jońca. Wśród dziewcząt: I miejsce - Nikola Grzywacz, II miejsce - Zuzanna Tumiłowicz. Po turnieju badmintona wszyscy uczniowie udali się na lodowisko przy szkole Podstawowej nr 5 w Kwidzynie, gdzie uczyli się bądż doskonalili jazdę na łyżwach.

  • XIV POWIATOWY RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO - W dniu 2 grudnia 2018 roku w sali Szkoły Podstawowej w Nebrowie Wielkim odbył się XIV Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Tradycją naszej szkoły jest to, iż raz w roku odbywają się rozgrywki integrujące lokalna społeczność. W tym roku na starcie stanęło 9 drużyn. Turniej odbył się systemem rozgrywek „każdy z każdym”. Rozegrano wiele pasjonujących i bardzo wyrównanych pojedynków. W trakcie przerw między meczami uczestnicy skosztowali pysznych ciast upieczonych przez rodziców. Podsumowanie turnieju i wręczenia nagród dokonała Pani Wice-dyrektor Łucja Koncicka oraz sędzia główny turnieju Pan Dariusz Świder. Za trzy pierwsze miejsca wręczono puchary a za wszystkie miejsca nagrody rzeczowe i dyplomy.

   Klasyfikacja końcowa:

   I miejsce – Anna Szurgot i Piotr Szurgot (Starogard Gdański)

   II miejsce – Fabian Peikowski i Bartosz Peikowski (Starogard Gdański)

   III miejsce – Jan Głuszkiewicz i Kacper Głuszkiewicz (Nebrowo Wielkie)

   IV miejsce – Karol Radzikowski i Dariusz Radzikowski (Tychnowy)

   V miejsce – Jakub Głuszkiewicz i Dariusz Głuszkiewicz (Nebrowo Wielkie)

   VI miejsce – Dawid Bułka i Robert Lipiak (Rusinowo)

   VII miejsce – Mateusz Stefaniak i Wojciech Stefaniak (Kwidzyn)

   VIII miejsce – Jakub Płoszaj i Zbigniew Lipiak (Nebrowo Wielkie)

   IX miejsce – Anna Lagae i Joanna Lagae (Kwidzyn)

   Dariusz Świder

   Galeria

  • „BADMINTON MOJĄ PASJĄ”- W dniu 24 listopada 2018 roku w ramach obchodów 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w hali widowiskowo-sportowej w Gniewie odbył się turniej pod nazwą „Badminton naszą pasją”. W turnieju tym wzięli udział uczniowie naszej szkoły i zdobyli wiele wartościowych miejsc.

   Kategoria 2008 i młodsi

   Dziewczęta:

   1 miejsce – Zuzanna Kaliszewska (Nebrowo Wielkie)

   2 miejsce – Izabela Lubecka (Nebrowo Wielkie)

   3 miejsce – Maja Królikowska (Nebrowo Wielkie)

    Chłopcy:

   1 miejsce – Sebastian Jońca (Nebrowo Wielkie)

   2 miejsce – Michał Kalisz (Nebrowo Wielkie)

   3 miejsce – Oliwier Kaliszewski (Nebrowo Wielkie)

   Kategoria 2006-2007

   Chłopcy:

   1 miejsce – Jakub Płoszaj (Nebrowo Wielkie)

   2 miejsce – Przemysław Jerzyk (Nebrowo Wielkie)

   3 miejsce – Dawid Bułka (Nebrowo Wielkie)

   Kategoria 2004-2005

   Dziewczęta:

   1 miejsce - Klaudia Rezmer (Gniew)

   2 miejsce - Marta Dzwonkowska (Gniew)

   3 miejsce - Weronika Justa (Nebrowo Wielkie)

   4 miejsce – Nikola Komorowska (Nebrowo Wielkie)

   Dariusz Świder

   Galeria