SZKOLNY KLUB SPORTOWY

• Ferie zimowe na sportowo

• W dniu 20 lutego 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w turnieju badmintona organizowanym przez Kwidzyńskie Centrum Sportu i Rekreacji z okazji akcji "Ferie na sportowo". Reprezentacja naszej szkoły liczyła 15 uczniów. Rywalizowali oni w dwóch kategoriach z podziałem na dziewczęta i chłopcy. Po wielu pasjonujących pojedynkach na podium miejsca zajęli. Wśród chłopców: I miejsce - Mateusz Dziedzic, II miejsce - Maciej Mroczko a III miejsce - Patryk Jońca. Wśród dziewcząt: I miejsce - Nikola Grzywacz, II miejsce - Zuzanna Tumiłowicz. Po turnieju badmintona wszyscy uczniowie udali się na lodowisko przy szkole Podstawowej nr 5 w Kwidzynie, gdzie uczyli się bądż doskonalili jazdę na łyżwach.

• XIV POWIATOWY RODZINNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO - W dniu 2 grudnia 2018 roku w sali Szkoły Podstawowej w Nebrowie Wielkim odbył się XIV Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Tradycją naszej szkoły jest to, iż raz w roku odbywają się rozgrywki integrujące lokalna społeczność. W tym roku na starcie stanęło 9 drużyn. Turniej odbył się systemem rozgrywek „każdy z każdym”. Rozegrano wiele pasjonujących i bardzo wyrównanych pojedynków. W trakcie przerw między meczami uczestnicy skosztowali pysznych ciast upieczonych przez rodziców. Podsumowanie turnieju i wręczenia nagród dokonała Pani Wice-dyrektor Łucja Koncicka oraz sędzia główny turnieju Pan Dariusz Świder. Za trzy pierwsze miejsca wręczono puchary a za wszystkie miejsca nagrody rzeczowe i dyplomy.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Anna Szurgot i Piotr Szurgot (Starogard Gdański)

II miejsce – Fabian Peikowski i Bartosz Peikowski (Starogard Gdański)

III miejsce – Jan Głuszkiewicz i Kacper Głuszkiewicz (Nebrowo Wielkie)

IV miejsce – Karol Radzikowski i Dariusz Radzikowski (Tychnowy)

V miejsce – Jakub Głuszkiewicz i Dariusz Głuszkiewicz (Nebrowo Wielkie)

VI miejsce – Dawid Bułka i Robert Lipiak (Rusinowo)

VII miejsce – Mateusz Stefaniak i Wojciech Stefaniak (Kwidzyn)

VIII miejsce – Jakub Płoszaj i Zbigniew Lipiak (Nebrowo Wielkie)

IX miejsce – Anna Lagae i Joanna Lagae (Kwidzyn)

Dariusz Świder

Galeria

• „BADMINTON MOJĄ PASJĄ”- W dniu 24 listopada 2018 roku w ramach obchodów 100- lecia odzyskania niepodległości przez Polskę w hali widowiskowo-sportowej w Gniewie odbył się turniej pod nazwą „Badminton naszą pasją”. W turnieju tym wzięli udział uczniowie naszej szkoły i zdobyli wiele wartościowych miejsc.

Kategoria 2008 i młodsi

Dziewczęta:

1 miejsce – Zuzanna Kaliszewska (Nebrowo Wielkie)

2 miejsce – Izabela Lubecka (Nebrowo Wielkie)

3 miejsce – Maja Królikowska (Nebrowo Wielkie)

Chłopcy:

1 miejsce – Sebastian Jońca (Nebrowo Wielkie)

2 miejsce – Michał Kalisz (Nebrowo Wielkie)

3 miejsce – Oliwier Kaliszewski (Nebrowo Wielkie)

Kategoria 2006-2007

Chłopcy:

1 miejsce – Jakub Płoszaj (Nebrowo Wielkie)