•                   Terminarz spotkań z rodzicami

Data Tematyka
          19.09.2023

Spotkania wychowawców z rodzicami.Przedstawienie informacji związanych z nowym rokiem szkolnym. System oceniania, statut szkoły, informacje związane z działalnością w roku szkolnym 2023/2024,  wybory rodziców do Rady Rodziców.

16.11.2023  Wywiadówka partnerska. Spotkanie wychowawca-rodzic-uczeń. Omówienie postępów w nauce i zachowaniu. Konsultacje indywidualne z  nauczycielami.
          15.02.2024 Wywiadówka - podsumowanie wyników w nauce i zachowaniu za I okres roku szkolnego 2023/2024 r.
          ....05-2024

Wywiadówka miesiąc przed klasyfikacją uczniów. Omówienie bieżących wyników   w nauce i zachowaniu uczniów. Przekazanie rodzicom informacji o grożących rocznych ocenach niedo-statecznych. Pedagogizacja rodziców. Tematyka do   uzgodnienia.

Dyrektor szkoły – Sylwia Kaliszewska