• Wyjazd klas 1-3 do KINOTEATRU w Kwidzynie na musical PIOTRUŚ PAN.

Nowa galeria Wyjazd klas 1-3 do KINOTEATRU w Kwidzynie na musical PIOTRUŚ PAN. została dodana do albumu fotograficznego

4 stycznia 2023 roku

4 stycznia  uczniowie klas I-III   naszej szkoły mieli niezwykłą  przyjemność obejrzeć musical „Piotruś Pan” w Kinoteatrze w Kwidzynie. Fabuła opowiada o psotnym chłopcu, tytułowym Piotrusiu. Chłopiec ten postanawia nigdy nie dorosnąć. Zamiast tego, spędza swoje niekończące się, pełne przygód dzieciństwo na wyspie Nibylandii, przewodząc grupie Zagubionych Chłopców. Piotruś szybko uczy dzieci fruwać  i nie tylko, a tajemniczej wyspy próżno szukać nawet na najbardziej dokładnej mapie świata. Przedstawienie było pełne ciekawej muzyki i okazało się pięknym widowiskiem. Aktorzy mieli ciekawe kostiumy i zachwycali wykonaniem. Spektakl zrobił na dzieciach wrażenie, wprowadził w świat baśni i ekscytujących wrażeń. Myślę, że dzieci po obejrzeniu spektaklu sięgną po książkę ,aby jeszcze raz odnaleźć się w magicznym świecie baśni.