• Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2022 r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły Mariola Strzelczyk rozpoczynając uroczystość, powitała zgromadzonych na sali gości, uczniów oraz pracowników szkoły. Następnie podziękowała wszystkim za zaangażowanie w codzienną pracę, życzyła wielu sukcesów oraz satysfakcji z podejmowanych obowiązków zawodowych. Samorząd Uczniowski wraz z klasą czwartą, uczestnikami koła teatralnego oraz członkami zespołu muzycznego przygotował występ artystyczny. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i pracowników obsługi. Uczniowie wyrazili swoją wdzięczność za codzienny trud, poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków. Minutą ciszy, złożeniem kwiatów oraz zapaleniem symbolicznego znicza uczczono pamięć tych pracowników szkoły, których nie ma już wśród nas, a byli zaangażowani w tworzenie historii naszej placówki. Corocznym elementem obchodów Dnia Edukacji Narodowej jest przyznanie nagród pracownikom, którzy w poprzednim roku szkolnym wyróżnili się w wypełnianiu swoich obowiązków. Nagrody Wójta Gminy otrzymały: Łucja Koncicka, Dorota Laskowska, Katarzyna Szczęsna, natomiast Nagrody Dyrektora Szkoły otrzymali: Anna Michalska, Dariusz Świder, Mirosława Torbowska, Anna Gółkowska, Iwona Krupa, Katarzyna Badzińska, Sylwia Kaliszewska, Beata Łęcka-Trzaska, Małgorzata Januszewska, Iwona Trzaska oraz Lucyna Sochacka. Ponadto wszyscy pracownicy szkoły zostali obdarowani przez uczniów przepięknymi laurkami. Po zakończonej uroczystości uczniowie oraz nauczyciele wrócili na lekcje.

Katarzyna Szczęsna

Nowa galeria DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ została dodana do albumu fotograficznego

• Europejski Dzień Sportu Szkolnego

W piątek 30 września odbyło się międzynarodowe święto sportowe - Europejski Dzień Sportu Szkolnego. Udział wzięły w nim klasy I-III. W części pierwszej zajęć ćwiczyliśmy w salach lekcyjnych z wykorzystaniem tablicy interaktywnej i przygotowanych materiałów, następnie przeszliśmy do hali gimnastycznej, gdzie na naszych najmłodszych uczniów czekał specjalnie przygotowany tor przeszkód. Było mnóstwo zabawy i uśmiechu:)