• Zakończenie roku szkolnego 2019-2020

Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zakończenie roku szkolnego 2019-2020.

26 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej w Nebrowie Wielkim, podobnie jak uczniowie wszystkich szkół w Polsce, zakończyli bieżący rok szkolny.  Tym razem jednak, z uwagi na wprowadzony przez Ministra Zdrowia wzmożony reżim sanitarny, uroczystość miała inny niż w poprzednich latach charakter. Uczniowie poszczególnych klas, zgodnie z przygotowanym wcześniej harmonogramem, odbierali świadectwa w specjalnie przygotowanym do tego szkolnym ogrodzie.  Mimo ograniczeń piękna pogoda, świeże powietrze i pierwsze klasowe spotkania po długim okresie zdalnego nauczania wzbudzały u wszystkich wiele emocji.  Po oficjalnej części wychowawcy przypomnieli swoim podopiecznym zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów wodnych i innych aktywności oraz bezpiecznego korzystania z zasobów sieci internetowej. Oprócz świadectw wyróżnieni w nauce i sporcie uczniowie otrzymali dyplomy potwierdzające przyznanie stypendium. Ósmoklasistom, którzy w dniu dzisiejszym stali się absolwentami, towarzyszyli  w pożegnaniu  Wójt Gminy Sadlinki Elżbieta Krajewska, Dyrektor Szkoły Mariola Strzelczyk, wychowawca oraz rodzice.  Swoją obecność w  historii szkoły zaznaczyli wręczonym na ręce pani dyrektor pamiątkowym tablo i posadzeniem drzewka w szkolnym ogrodzie. Wykonany przez nich symboliczny rzut biretami oficjalnie rozpoczął tegoroczne wakacje.