• Dzień Dziecka w klasach 1-3

Dzień dziecka w klasach I-III. Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu  dostaje się  kilogramy słodyczy i obowiązkowo lody. W naszej szkole w klasach I-III  to również był niezwykły dzień. Uczniowie spędzili go w centrum zabaw Galaktyka w Grudziądzu. Uczestniczyli w kreatywnych warsztatach pn. Balonowe kreacje podczas których wykonywali różne przedmioty modelując balony. Pod opieką instruktora korzystali ze ściany wspinaczkowej. W kinie Helios obejrzeliśmy film pt. Pan wilk i spółka. To był dobry dzień, pełen pozytywnych emocji i radosnych chwil.

Mamy nadzieję, że uśmiech zawsze będzie gościł na Waszych twarzach, a każdy dzień będzie wspaniałą przygodą, który będzie niósł za sobą wiele pozytywnych doświadczeń.

Niech Wasze marzenia się spełniają !

Wychowawcy klas I-III

Nowa galeria DZIEŃ DZIECKA - KLASY 1-3 została dodana do albumu fotograficznego

Dzień Dziecka w Centrum Zabaw GALAKTYKA i w kinie HELIOS

• Dzień Mamy i Taty w klasie 3

Dla Ciebie Mamo

Kochana Mamo - zacznę zwyczajnie, że z Tobą w domu jest fajnie:
            i w deszczu i w słotę, w smutku, w radości, wspierasz i uczysz życia w miłości.
            Dzisiaj za wszystko chcę Ci dziękować, skromny bukiecik kwiatów darować.

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Uczniowie klasy trzeciej wraz z wychowawczynią przygotowali część artystyczną, aby w ten sposób złożyć najlepsze życzenia kochanym Mamom i Tatusiom, podziękować za ich trud, za ich bezgraniczną miłość, za poświęcenie i wielkie serce.  Rodzice wysłuchali wierszy i piosenek w wykonaniu dzieci. Na koniec dziewczynki zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne. Po występach dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki.  Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.

Mamom życzymy zdrowia, pociechy, radości i dumy z dzieci.

Uczniowie klasy trzeciej z wychowawczynią

Nowa galeria Dzień Mamy i Taty w klasie 3 została dodana do albumu fotograficznego

• DZIEŃ RODZINY w klasie 2

Nowa galeria DZIEŃ RODZINY w klasie 2 została dodana do albumu fotograficznego

Dzień Matki i Dzień Ojca

31 maja 2022 roku obchodziliśmy w naszej klasie DZIEŃ RODZINY, czyli połączony Dzień Matki i Dzień Ojca. Uczniowie samodzielnie wykonali laurki i upominki dla swoich rodziców, wkładając w pracę całe swoje serce. Podczas uroczystości drugoklasiści recytowali nastrojowe wiersze i śpiewali piosenki. Na zakończenie złożyli swoim kochanym rodzicom życzenia i wręczyli samodzielnie wykonane upominki.